Hejka!
Mam na imię Maja, mam 14 lat.. Ostatnio czytając różne blogi strasznie zainteresowałam się całokształtem.. Wciągnęło mnie czytanie notek, oglądanie zdjęć w różnych ottd.. Od kilku miesięcy interesuje się właśnie takimi rzeczami.W końcu postanowiłam "Czemu nie spróbować?", "Może mi się uda".. Moją pasją jest śpiew, który staram się łączyć z graniem na gitarze, chciałabym nauczyć się grać na pianinie, kiedyś próbowałam i nie szło mi aż tak, źle. Bardzo lubię nowe wyzwania. Mam nadzieję, że w kolejnych postach zachęcę was do siebie a tu podaje linki, gdzie możecie mnie znaleźć. To chyba tyle:)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz